„Ant saulelė vėl nuo mūs atstodama ritas
Irgi palikusi mus greita vakarop nusileidžia.
Vei kasdien daugiaus ji mums savo spindulį slepia;
O šešėliai vis ilgyn kasdien išsitiesia.“

         Būtent šiais Kristijono Donelaičio poemos „Metai“ žodžiais buvo iškilmingai atidaryta kasmetinė Kalvarijos miesto šventė „Šypsausi savo kraštui“. Šiemet šis renginys skirtas rašytojo K. Donelaičio 300-osioms metinėms paminėti.
        Rugsėjo 13-osios popietę visame miestelyje šurmuliavo daugybė dalyvių iš įvairių organizacijų bei įstaigų, o tarp jų ir Kalvarijos globos ir užimtumo centro kolektyvas. Jau ankstyvą rytą socialinės darbuotojos skubėjo kurti žydinčių gėlių kilimą, kuris kartu su kitų dalyvių kilimais puikavosi miesto centro parke.
        Kiek vėliau pasipuošę ryškiaspalviais skėčiais Kalvarijos globos ir užimtumo centro darbuotojai kartu su visais šventės dalyviais, žygiavo iškilmingoje eisenoje.
        Karališkajame parke, kur ir vyko šventė, Kalvarijos globos ir užimtumo centro darbuotojai pristatė savo įstaigą bei joje teikiamas paslaugas. Šventės metu veikė centro  gyventojų ir klientų darbų paroda. Miesto gyventojai ir svečiai turėjo galimybę sudalyvauti įstaigos darbuotojų surengtoje linksmoje mįslių loterijoje.
        Šventės šurmulys visiems paliko geras emocijas, neišdildomus įspūdžius  ir puikiai praleistą laiką.