VELYKINIS RENGINYS
„LINKSMOSIOS VELYKOS“

Nuo senovės lietuviai pavasarį šventė Gamtos ir visa kas gyva atbudimo, prisikėlimo šventę. Velykos yra šio Didžiojo Prisikėlimo sukilninimas ir pakėlimas į žmogaus dvasios lygmenį, kai šventės smaigalys nukreiptas ne į atbundančią Gamtą, o į žmogaus sielos prabudimą ir prisikėlimą.

Kiaušinis yra bene vaizdžiausias virsmo, naujos gyvybės atsiradimo simbolis. Kiaušiniai nuo senų senovės buvo vartojami visose šventėse ar įvykiuose, susijusiuose su naujo ar naujos gyvybės atsiradimu. Todėl ir per pagrindinę pavasarinio virsmo šventę Velykas kiaušiniai būdavo svarbiausias apeiginis valgis, pažymintis gamtos ir žmogaus pavasarinį atsinaujinimą.

Kalvarijos globos ir užimtumo centro Socialinės globos namų, Pagalbos namuose tarnybos ir Dienos globos namų darbuotojai balandžio 3 dieną klientams organizavo velykinį renginį „Linksmosios Velykos“. Šventės metu, dalyviai netradiciniu būdu: iš popieriaus, samanų ir siūlų gamino margučius, mažieji - spalvino velykinius piešinius, kuriais dekoravo milžiniškus kiaušinius. „Linksmųjų Velykų“ šurmulys visiems paliko puikią nuotaiką bei geras emocijas.

Socialinės globos namai
Pagalbos namuose tarnyba
Dienos globos namai

DSC00885
DSC00892
DSC00894
DSC00895
DSC00970
DSC00983
DSC01010
DSC01018
1/8 
start stop bwd fwd